خرمای زاهدی

زادگاه خرمای زاهدی

خرما زاهدی از خرماهای خشک به شمار می رود. در بعضی از مناطق به عنوان نوع نیمه خشک است.در مناطقی از کشور به عنوان قصب از آن نام برده شده است.در بسیاری از نقاط خرما خیز کشور به خصوص در خوزستان، فارس، بوشهر و استان کرمانشاه، نیز در سطح زیاد کشت می گردد. مهمترین منطقه گسترش آن در پشتکوه بوشهر می باشد.

خواص طبی خرمای زاهدی

درمان کم خونی، فلج اطفال، یبوست های مزمن، تقویت کننده اعصاب و قوه بینایی و چندین خواص دیگر شامل این نوع خرما میگردد.

ارزش غذایی خرمای زاهدی

مصرف دو تا سه عدد خرما در روز بخش مهمی از نیاز روزانه بدن را به قند، چربی، پروتئین و ویتامین‌ها تامین خواهد کرد.

پروتئین

پروتئین موجود در خرمای زاهدی باعث افزایش توده‌ی عضلانی و قدرت بدنی می‌گردد و باعث سلامتی استخوان‌ها و کاهش میل به غذاهای متنوع می‌گردد.

کربوهیدرات

کربوهیدرات تنها انرژی مورد مصرف در سیستم عصبی است که در مصرف پروتئین بدن صرفه‌جویی و باعث جذب کلسیم و فسفر می‌شود.

کالری

کالری موجود در خرمای زاهدی باعث جلوگیری از پیری زودرس می‌شود چون با مصرف این خرما فرایند نفوذ رادیکال‌ها به داخل بافت‌ها جلوگیری می‌شود.

فیبر

فیبر محلول، برای سلامت قلب و کنترل وزن بسیار مفید است. فیبر همچنین مدت زمان لازم برای هضم و جذب مواد مغذی را افزایش می‌دهد.

آهن

آهن موجود در خرما موجب افزایش مقاومت و رشد بدن می‌شود. همچنین این میوه رنگ موزون به پوست می‌دهد.

منیزیم

منیزم موجود در خرمای زاهدی نقش مؤثری در جلوگیری از بیماری‌های قلبی، عروقی، فشار خون بالا و دیابت دارد.

ویتامین ب۶

ب۶ در فعالیت های عصبی بدن مؤثر است و خوردن خرمای کباب باعث رها شدن قندهای ذخیره ای بدن می‌شود.

کلسیم

کلسیم عامل استحکام استخوانهاست. خرمای کبکاب سرشار از کلسیم بوده و در انعقاد مراحل خون دخیل است و باعث تنظیم ضربان قلب می‌گردد.

پتاسیم

این ماده‌ی معدنی موجب افزایش شادابی و تحرک در فرد می شود، فشار خون بالا را کنترل می‌کند و خطر ابتلا به سکته‌ی مغزی را کاهش می‌دهد.

بازارهای هدف صادرات خرمای توکلی

تا کنون کشورهای روسیه، امارات متحده عربی، عراق، آذربایجان، ترکیه، آلمان، هند، پاکستان و افغانستان بزرگترین شرکای عمده تجاری خرمای توکلی در زمینه محصول خرما بوده و هستند.

شرکت خرمای توکلی با بهره گیری از مدرن‌ترین روش‌های حمل و نقل و تمرکز بر گونه‌های تجاری، دارای ارزش افزوده و بازار مصرف وسیع و خروج بقیه انواع از فرآیند توسعه کشت یکی از مقوله‌های بسیار مهم در تولید این محصول را به اجرا در می‌آورد که می‌تواند در رفع موانع پیش روی تولید و صادرات خرمای استان بوشهر نقش به سزایی داشته باشد.

شرکت صادرات خرما توکلی

شرکت صادرات خرمای توکلی
ما با تکیه برزحمات و تلاش مستمر چند ساله خود در صادرات خرما، ارتباط تنگاتنگ و مستحکمی در کشورها ایجاد کرده ایم و با صد ها کارخانه تولیدی ، شرکتهای بازرگانی و تجاری ارتباط برقرار کرده (صادرات خرما به روسیه – صادرات خرما به کانادا- صادرات خرما به ترکیه و ...) و با تکیه بر اطلاعات و تجارب چند ساله خود در تجارت خارجی آماده ارائه خدمات می باشیم

tavakoli date - خرمای زاهدی صادراتی

چرا شرکت صادرات خرما توکلی؟

شرکت خرما توکلی به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های تولید و بسته بندی خرمای ایرانی(خرمای بوشهر) و شرکت صادرات خرما در ایران بهترین و مرغوب ترین خرما را در ایران و کشورهای دیگر از طریق صادرات خرما به روسیه- صادرات خرما به کانادا – صادرات خرما به ترکیه و … عرضه می کند.
این خرما همانگونه که توضیح داده شد در بسیاری از استان های خرما خیز( بخصوص استان بوشهر) ایران به راحتی کشت می شود و به همین دلیل قیمت مناسبی دارد. کیفیت خرمای کبکاب بسته به میزان اندازه، گوشت، محل برداشت و شرایط برداشت میوه متفاوت است و در بسته بندی ها به همین دلیل با نام درجه یک، درجه دو و یا بعضا درجه سه بسته بندی می شود که در صادرات خرمای توکلی بهترین نوع این خرما به فروش می رسد. شما میتواند برای خرید خرما ب بخش سفارشات در سایت مراجعه کرده و براحتی خرید خرما را انجام دهید

سایر

محصولات و مواد غذایی مرتبط با خرما مانند انواع خرما های دیگر ( خرمای کبکاب – خرمای زاهدی – خرمای پیارم )، شیره واقعی خرما و صنایع غذایی مرتبط را تنها از شرکت خرما توکلی  بخواهید.

tavakoli date - خرمای زاهدی صادراتی
tavakoli date 2 - خرمای زاهدی صادراتی
خرمای توکلی - خرمای زاهدی صادراتی

همین امروز سفارش خود را ثبت کنید

برای دریافت آخرین مظنه قیمت و اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
سفارش خرمای زاهدی

تماس با ما