خرمای کبکاب صادراتی توکلی

زادگاه خرمای کبکاب

خرمای کبکاب صادراتی در بوشهر بدست می آید و پر شیره هست. این خرما یکی از اقتصادی ترین خرماهای صادراتی کشور به شمار می رود و رنگ قهوه ای تیره دارد. هسته بیضی شکل و کشیده آن در کنار میزان چسبندگی زیاد هسته به میوه، از قابلیت های این خرما به شمار می رود.

خواص طبی خرمای کبکاب

خرمای کبکاب به خاطر داشتن منیزم ضد سرطان بوده همچنین برای شنوایی، بینایی، درد کمر، درد مفاصل، درمان سینه و ریه مفید است.

ارزش غذایی خرمای کبکاب صادراتی

مصرف دو تا سه عدد خرما در روز بخش مهمی از نیاز روزانه بدن را به قند، چربی، پروتئین و ویتامین‌ها تامین خواهد کرد.

پروتئین

پروتئین موجود در خرمای کبکاب باعث افزایش توده‌ی عضلانی و قدرت بدنی می‌گردد و باعث سلامتی استخوان‌ها و کاهش میل به غذاهای متنوع می‌گردد.

کربوهیدرات

کربوهیدرات تنها انرژی مورد مصرف در سیستم عصبی است که در مصرف پروتئین بدن صرفه‌جویی و باعث جذب کلسیم و فسفر می‌شود.

کالری

کالری موجود در خرمای کبکاب باعث جلوگیری از پیری زودرس می‌شود چون با مصرف این خرما فرایند نفوذ رادیکال‌ها به داخل بافت‌ها جلوگیری می‌شود.

فیبر

فیبر محلول خرما کبکاب ، برای سلامت قلب و کنترل وزن بسیار مفید است. فیبر همچنین مدت زمان لازم برای هضم و جذب مواد مغذی را افزایش می‌دهد.

آهن

آهن موجود در خرما موجب افزایش مقاومت و رشد بدن می‌شود. همچنین این میوه رنگ موزون به پوست می‌دهد.

منیزیم

منیزم موجود در خرمای کبکاب نقش مؤثری در جلوگیری از بیماری‌های قلبی، عروقی، فشار خون بالا و دیابت دارد.

ویتامین ب۶

ب۶ در فعالیت های عصبی بدن مؤثر است و خوردن خرمای کباب باعث رها شدن قندهای ذخیره ای بدن می‌شود.

کلسیم

کلسیم عامل استحکام استخوانهاست. خرمای کبکاب سرشار از کلسیم بوده و در انعقاد مراحل خون دخیل است و باعث تنظیم ضربان قلب می‌گردد.

پتاسیم

این ماده‌ی معدنی موجب افزایش شادابی و تحرک در فرد می شود، فشار خون بالا را کنترل می‌کند و خطر ابتلا به سکته‌ی مغزی را کاهش می‌دهد.

انواع بسته‌بندی‌های خرمای کبکاب صادراتی

شرکت خرمای توکلی، خرمای کبکاب صادراتی را با انواع بسته‌بندی‌های کارتنی کوچک، بزرگ و کریستالی وارد بازار می‌نماید.

فرآیند رشد خرمای کبکاب

درخت نخل از اوایل بهار شروع به شکوفه دادن می‌کند و این فرآیند را تا شهریورماه ادامه می‌دهد تا به بار بنشیند و آماده بهره‌برداری گردد

شهریور
خرمای کبکاب

در این مدت میوه کاملاَ رسیده و نرم شده و شیرین و آبدار است که به آن رطب می گویند و در مدت کوتاهی به خرما تبدیل می‌گردد.

مرداد
خارک دادن نخل

در این مرحله میوه رنگی می‌شود و رنگ‌های زرد و قرمز را به خود می گیرد. در این مرحله میوه قابل خوردن است و هواداران فراوانی دارد.

تیر
کیمری خرمای کبکاب

مرحله دوم خلال نام دارد. ثمره ای که زیاد بزرگ نشده و به رنگ سبز است این مرحله ثمر با وزن و حجم میوه زیاد شده و تقریبا شکل اصلی را به خود می‌گیرد

فروردین
شکوفه دادن نخل

در این ماه شکوفه ها بعد از شکافته شدن طاره، آشکار می شوند. تلقیح نخل در این مرحله صورت می‌گیرد.

بازارهای هدف صادرات خرمای توکلی

تا کنون کشورهای روسیه، امارات متحده عربی، عراق، آذربایجان، ترکیه، آلمان، هند، پاکستان و افغانستان بزرگترین شرکای عمده تجاری خرمای توکلی در زمینه محصول خرما بوده و هستند.

شرکت خرمای توکلی با بهره گیری از مدرن‌ترین روش‌های حمل و نقل و تمرکز بر گونه‌های تجاری، دارای ارزش افزوده و بازار مصرف وسیع و خروج بقیه انواع از فرآیند توسعه کشت یکی از مقوله‌های بسیار مهم در تولید این محصول را به اجرا در می‌آورد که می‌تواند در رفع موانع پیش روی تولید و صادرات خرمای استان بوشهر نقش به سزایی داشته باشد.

شرکت صادرات خرما توکلی

شرکت صادرات خرمای توکلی
ما با تکیه برزحمات و تلاش مستمر چند ساله خود در صادرات خرما، ارتباط تنگاتنگ و مستحکمی در کشورها ایجاد کرده ایم و با صد ها کارخانه تولیدی ، شرکتهای بازرگانی و تجاری ارتباط برقرار کرده (صادرات خرما به روسیه – صادرات خرما به کانادا- صادرات خرما به ترکیه و ...) و با تکیه بر اطلاعات و تجارب چند ساله خود در تجارت خارجی آماده ارائه خدمات می باشیم

tavakoli date - خرمای کبکاب صادراتی بوشهر

چرا شرکت صادرات خرما توکلی؟

شرکت خرما توکلی به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های تولید و بسته بندی خرمای ایرانی(خرمای بوشهر) و شرکت صادرات خرما در ایران بهترین و مرغوب ترین خرما را در ایران و کشورهای دیگر از طریق صادرات خرما به روسیه- صادرات خرما به کانادا – صادرات خرما به ترکیه و … عرضه می کند.
این خرما همانگونه که توضیح داده شد در بسیاری از استان های خرما خیز( بخصوص استان بوشهر) ایران به راحتی کشت می شود و به همین دلیل قیمت مناسبی دارد. کیفیت خرمای کبکاب بسته به میزان اندازه، گوشت، محل برداشت و شرایط برداشت میوه متفاوت است و در بسته بندی ها به همین دلیل با نام درجه یک، درجه دو و یا بعضا درجه سه بسته بندی می شود که در صادرات خرمای توکلی بهترین نوع این خرما به فروش می رسد. شما میتواند برای خرید خرما ب بخش سفارشات در سایت مراجعه کرده و براحتی خرید خرما را انجام دهید

سایر

محصولات و مواد غذایی مرتبط با خرما مانند انواع خرما های دیگر ( خرمای کبکاب – خرمای زاهدی – خرمای پیارم )، شیره واقعی خرما و صنایع غذایی مرتبط را تنها از شرکت خرما توکلی  بخواهید.

tavakoli date - خرمای کبکاب صادراتی بوشهر
tavakoli date 2 - خرمای کبکاب صادراتی بوشهر
خرمای توکلی - خرمای کبکاب صادراتی بوشهر

همین امروز سفارش خود را ثبت کنید

برای دریافت آخرین مظنه قیمت و اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
سفارش خرمای کبکاب صادراتی

تماس با ما